Знесено пам'ятник Леніну (відео, фото). Оновлено.

1

Категорія: 

Сьогодні, близько 12-ї години на центральній площі міста було знесено пам'ятник Леніну. Розмови про знесення монумента активно йшли ще від вчора. А сьогодні зранку, рішенням міської влади, було вирішено про демонтаж. Фото і відео дивіться далі. Після повалення, на його місці встановили прапор України та фотографії загиблих на майдані.

Також вже з'явилися різні пропозиції, що можна буде зробити на місці пам'ятника.

Фото і відеозаписи були взяті з соціальних мереж.

 

 

 

 

Фото: Марина Бульда

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Можна було просто демонтувати та поставити в іншому місці - не мало людей і досі вірні соц.режиму - хай би там десь йому чолобитну били.

Интересно под кого остался постамент, не под бандеру ли случайно?

мои зомбированные земляки,мне стыдно за вас,улюлюкать вам только и осталось,герои совсем другие люди

Очень неприятно, так поступать нельзя. Какой пример вы, власть, подаете нынешнему поколению. Не боитесь, что скоро кресты на могилах будут срывать ваши дети и внуки. Позор тому народу, который не помнит свою историю. Задумайтесь...в кого вы превратились, золотоношцы.

родился и вырос я в этом несчастном городе, учился в лучшей в то время русской школе №2, потом поступил в один из лучших московских ВУЗов и окончил его с отличием, защитил диссертацию в Московском университете. Теперь в Золотоноше не осталось ни одной русской школы. Любопытно было бы узнать у этих дебилов (которые орали "комуняку на гiляку" и "героям слава" на сносе памятника Ленину): на каком языке они будут разговаривать, если приедут в Прибалтику, в Грузию, в Белоруссию, в Азербайджан, в Москву или в Крым? на английском, что ли? так они его знать не знают. Anonymous написал: "мои зомбированные земляки..." если б хоть так! не зомбированные они, а просто быдло, несчастное невежественное быдло, над которым двадцать лет как хотели так и измывались все эти ющенки-тимошенки, а теперь будут изгаляться порошенки, коломойцы-марамойцы и прочая сволочь. и конца этому не видно

І так починаються війни... з неповаги. Із неповаги до оточуючих і, перш за все до себе. Шановний Дмитре! Чому ж Вам так не подобається мова країни в якій Ви народилися? Чому Ви так щиро вболіваючи за російську мову пишете своє ім'я УКРАЇНСЬКОЮ мовою та ще і з маленької літери? Чи ж Вас у російськомовній школі та університеті не вчили як писати власні імена? Потрібно з гідністю ставитися до себе, до міста в якому народилися і до країни в якій живете! Не думаю, що будь яка країна, з тих, що ви назвали, не пишається рідною мовою. Так, російська мова - це мова порозуміння для країн, які входили до СНД, вона не зазнає утисків в Україні, але офіційною бути не може, а тільки розмовною... Подумайте самі, у нас українською без помилок деякі не можуть написати елементарних речей, а то російською... Це ж буде справжнє знущання над обома мовами! Тому не потрібно зациклюватись над тим, яка мова важливіша. Треба починати із себе. Самому будувати і покращувати своє життя, а не покладатися на когось. Тільки від кожного із нас залежить, яким буде наш завтрашній день. Право вибору ніхто не відміняв...

на каком языке они будут разговаривать, если приедут в Прибалтику, в Грузию, в Белоруссию, в Азербайджан, в Москву или в Крым? - якщо вони не знають іноземних мов то й розмовляти з ними немає про що

Дмитрий полностью с вами согласен.Жалко этот народ не помнящий истории.

Поробили з пам°ятників Леніну - Обеліски. Кому краще і комфортніще стало від руїн та вандалізму, коли дитина семи років стрибаючи по пам’ятнику знає , що це можна руйнувати. Головне, щоб наступне покоління не ходило по меморіальних парках, та культурни місцях і не дай Боже, щоб їх випустили в Євроейську країну, бо соромно за державу знову стане. Тварин від людей відрізняє культура поведінки, а на інстинкти. Основне питання: Хто дав право сотій частині міста вирішувати за всих?

Додати новий коментар