Податківці сіли за парти разом із учнями

1

Категорія: 

У ряді шкіл Золотоноші цього тижня за парти разом із учнями 9-х класів сіли й представники Золотоніської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів.
Тут відбулися відкриті уроки на тему "Декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2013 року".

Відрадно, що нова дисципліна (впроваджена Міністерством доходів і зборів спільно із Міністерством науки і освіти України) – "Основи податкових знань" – неабияк зацікавила учнів. Предмет за незначний час знайшов чимало прибічників серед старшокласників. І не дивно, адже представники територіального органу Міндоходів безпосередньо беруть активну участь у навчанні юнацтва основам податкового та митного законодавства. Час від часу в підшефних класах проводяться лекції, семінари, тренінги…
Цими ж днями зустрічі дітей із працівниками Золотоніської ОДПІ переростали у запеклі дискусії. Говорили про порядок отримання податкового кредиту на навчання, сперечалися про принципи оподаткування, згадали і про державні гарантії та соціальне страхування тощо. У ході зустрічей учні також цікавились роботою працівників ДПІ.
Відтепер старшокласники знають, що вивчення податкових та митних основ стане їм у нагоді під час підготовки до олімпіад, конкурсів чи захисту робіт Малої академії наук з економіки. Окрім того, знання основ податкового та митного законодавства надасть їм можливість у майбутньому вільно орієнтуватися в економічному, фінансовому та податковому просторі. Відкриті уроки в золотоніських школах було проведено у рамках обласного проекту "Відкрите декларування".

Повідомляє Золотоніська ОДПІ.
Підготував: Марія КОВАЛЬ
Джерело: Прес-Центр

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар