Роботодавці зловживали на правах дітей-сиріт

1

Органами прокуратури області проведено перевірки додержання законодавства щодо прав дітей на працю та працевлаштування в діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, контролюючих органів та навчальних закладів області.

Зокрема, протягом травня – липня 2013 року, керівники приватних підприємств Золотоніського району внесли до трудових книжок завідомо неправдиві відомості про прийняття на роботу випускників ліцею з числа дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.

За результатом перевірки Золотоніською міжрайонною прокуратурою зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (грубе порушення законодавства про працю).
Загалом, на усунення вказаних порушень органами прокуратури області внесено понад 30 подань. На цей час, за наслідками розгляду документів прокурорського реагування поновлено права 21 дитини, до відповідальності притягнуто 13 посадових осіб.

Джерело: Прокуратура Черкаської області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар