Відбулося засідання міжвідомчої наради правоохоронних органів

1

Категорія: 

25 січня 2014 року в залі засідань Золотоніської районної ради під головуванням Золотоніського міжрайонного прокурора Володимира Вегери відбулася міжвідомча нарада правоохоронних органів Золотоніського району. Участь у засіданні взяли також голова Золотоніської РДА, голова районної ради, керівники органів прокуратури, правоохоронних органів, начальники служб, голови сіл району.

 На порядок денний було винесення питання про стан боротьби зі злочинністю на території м. Золотоноша та Золотоніського району у 2013 році. Як повідомив начальник Золотоніського МВ (з обслуговування м. Золотоноша та Золотоніського району) УМВС України в Черкаській області Станіслав Шинкаренко, протягом 2013 року до міськвідділу міліції надійшло 6358 повідомлень про кримінальні правопорушення, що вчинені або готуються, за наслідками розгляду яких розпочато 1918 кримінальних проваджень. У 1117 (58 %) прийнято рішення про закриття кримінального провадження, до суду з обвинувальними актами направлено 214 проваджень (11 %). У 17 провадженнях укладено угоди про визнання винуватості, у 20 – про примирення підозрюваного з потерпілими.
Учасники засідання заслухали та детально обговорили інформацію доповідача, зазначивши, що потрібно активізувати роботу щодо розкриття кримінальних правопорушень слідчим шляхом, забезпечення оперативності кримінального судочинства шляхом збільшення відсотку проваджень на підставі угод. Посилення вимагає і профілактика кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми, злочинів, скоєних раніше судимими особами та скоєних групою осіб. Не менш важливим є питання активізації стану розслідування кримінальних проваджень за фактами умисних вбивств минулих років тощо.
Присутні також активно долучилися до обговорення ще одного питання порядку денного, а саме стану попередження правопорушень серед дітей, адже, як свідчать дані, протягом минулого року зареєстровано 9 кримінальних проваджень щодо 9 осіб, які вчинили злочини, будучи неповнолітніми. За словами начальника ВКМСД Золотоніського МВ (з обслуговування м. Золотоноша та Золотоніського району) УМВС України в Черкаській області Ігоря Носенка, закінчено розслідуванням 8 проваджень вказаної категорії, 7 з яких направлено до суду з обвинувальним актом, 1 – з угодою про примирення винного з потерпілим, 1 – з клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру, 1 провадження зупинено до розшуку обвинуваченого. Ігор Володимирович детально зупинився на висвітленні порушеного питання. З грунтовною доповіддю також виступила начальник служби у справах дітей Золотоніської райдержадміністрації Ніна Засенко. Заслухавши всіх доповідачів та співдоповідачів, члени міжвідомчої координаційної наради прийняли відповідні рішення та постанови.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар