Відбулося підсумкове засідання ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення

1

Категорія: 

Напередодні Нового року заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало провів підсумкове засідання ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення. В роботі взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Інна Лузан, начальник відділу з цивільного захисту РДА Володимир Вакула, начальник ВД ФССНВ в м. Золотоноша Сергій Ястреб, начальники та представники управлінь та відділів РДА.

У ході засідання підведені підсумки проведення атестації робочих місць за умовами праці та профілактично-агітаційної роботи, спрямованої на запобігання травматизму виробничого характеру в Золотоніському районі.
Особливу увагу члени ради акцентували на питанні дотримання перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт та правил надання послуг з перевезення автомобільним транспортом. Контролер ДП «Черкасиавтотранссервіс» Сергій Румина повідомив присутнім, що всі перевізники, які здійснюють свою законну діяльність на території району суворо дотримуються законодавства України щодо надання послуг з перевезення пасажирів, проте існує проблема з приватними нелегальними перевізниками. Також заслухали питання, що стосується перевезення пасажирів пільгових категорій населення. Заступник голови ради, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Лузан наголосила на доцільності проведення спільної наради з представниками райдержадміністрації, ДП «Черкасиавтотранссервіс», перевізниками та сільськими головами для вирішення болючих питань стосовно нелегальних перевізників у районі.
Також на засідання було запрошено керівників та відповідальних осіб за стан охорони праці підприємств, на яких сталися нещасні випадки на виробництві. Заслухавши причини та наслідки нещасних випадків на цих підприємствах члени ради зобов’язали керівників приділити ще більшу увагу питанням охорони праці, розробити заходи щодо профілактики нещасних випадків і прозвітуватися про проведену роботу перед Золотоніською РДА та територіальним управлінням державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки у Черкаській області, оскільки немає нічого ціннішого за здоров’я людини.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар