Ще один крок до створення спортивного комплексу на території розформованої військової чатини

1

Категорія: 

Нещодавно з'явилася інформація, про те, що Кабінет міністрів України має намір реалізувати надлишкову нерухомість армії на публічних аукціонах. Про це заявив міністр оборони Павло Лебедєв в інтерв'ю газеті "Факти та коментарі", передає прес-служба Кабінету міністрів.

"...Було прийнято рішення про реалізацію цієї нерухомості (майна військових містечок) на відкритих публічних аукціонах. Кабінет міністрів прийняв постанову, яка регулює порядок відчуження майна військових містечок із земельними ділянками, що вивільняються у процесі реформування армії. Зараз на балансі Міноборони значаться 411 повністю звільнених військових містечок. Це близько 7 тис. 430 будівель і споруд, що займають площу понад 35 тис. га", - повідомив Лебедєв.

Він додав, що ще 214 містечок вивільняться в процесі подальшого реформування Збройних Сил.

"Кошти від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, нерухомого військового майна, зараховуються до держбюджету (спеціальний та загальний фонди). Поки що отримано 170 млн грн. Ці гроші планується використовувати для вирішення житлового питання військовослужбовців, а також ряду інших соціальних проблем", - зазначив міністр.

Маємо надію, що до цих 214 містечок належить і територія нині розформованої військової частини А4527, яка знаходиться в центрі Золотоноші, та розмови про передання цієї території  місту йдуть вже кілька років. Останній раз це питання підіймалося на щорічному звіті мера, де було роз'яснено про виконані роботи у цьому напрямку.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар