Працівників Золотоніського міськрайонного відділу УМВС привітали із професійним святом

1

Категорія: 

20 грудня 2013 року голова районної державної адміністрації Олександр Манчук та голова районної ради Микола Собченко привітали працівників Працівників Золотоніського міськрайонного відділу УМВС України у Черкаській області із професійним святом – Днем міліції.

Звертаючись до правоохоронців з вітальним словом, Олександр Андрійович висловив щиру подяку усім працівникам та ветеранам внутрішніх справ за високий професіоналізм, мужню й самовіддану працю.
Голова районної ради Микола Собченко в свою чергу побажав співробітникам міліції сміливості, витримки і наснаги у благородній справі – захисті життя і здоров’я сторожинецької громади.
Окрім того, Олександр Манчук висловив сподівання на якнайшвидше завершення модернізації української міліції відповідно до Програми реформ та завдань і доручень Глави держави Віктора Януковича.
За сумлінну працю та вклад у збереження правопорядку працівників міліції нагородили спільними почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар