У Золотоноші відкривається 105-й «ЕКО маркет»

1

Категорія: 

23 грудня в м. Золотоноша відкривається новий супермаркет «ЕКО маркет». Він стане 105-м магазином мережі в Україні і найбільшим супермаркетом в місті. Магазин розташований в центральній частині Золотоноші, за адресою: вул. Т. Шевченка, 76.

Торгова площа нового супермаркету складає 1225 м. кв. Він побудований з інноваційного, ергономічному проекту. Для зручності покупців, в залі буде працювати 12 кас, які зможуть оперативно обслуговувати навіть самий інтенсивний потік покупців. В асортименті нового «ЕКО маркету» більше 10 000 товарів, серед яких свіжі овочі та фрукти, хлібобулочні вироби, вагові крупи та солодощі, м'ясні вироби та багато іншого. Серед продукції значне місце займають товари виробників Черкаської області.

Всі покупці, що зробили покупки з дня відкриття і до 11 січня 2014 включно на суму від 100 грн., Отримають можливість взяти участь у розіграші 4-х сертифікатів «ЕКО маркет»: один на суму 1000 грн., Два - по 2000 грн. , і максимальний - 5000 грн.

11 січня 2014 відбудеться свято для жителів міста з розіграшем цінних призів серед покупців нового «ЕКО маркету».

«Для міста Золотоноша наш супермаркет вирішує багато існували раніше проблеми із закупівлями. - Розповів регіональний директор мережі «ЕКО маркет» Ігор Серьоженко. - Тому мешканці з надією спостерігали за зведенням найбільшого в місті супермаркету. Тепер у них з'явиться можливість купувати широкий асортимент якісних товарів за розумними цінами ». 

За матеріалами www.versii.com

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

ждем хули

Додати новий коментар