Де можна придбати ялинку до Нового Року

1

Категорія: 

У цьому році лісники Черкащини готові реалізувати 150 тисяч новорічних ялинок. Ціни на них становитимуть від 50-ти гривень. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева.

Як і в минулому році, продаж хвойних відбуватиметься з бирками, які прикріплятимуть до зрубаних новорічних ялинок і сосон таким чином, щоб зняти їх без пошкодження було неможливо. У такому ярлику буде міститися вся інформація про походження насадження.

Це – відомості, з якого лісгоспу та лісництва відпущене дерево, яка його висота. Завдяки биркам зі штрих-кодами можна буде визначити відповідність товару супровідним документам і легко перевірити законність придбання з лісових плантацій.

Продаж новорічних ялинок організований у всіх лісгоспах та лісництвах області. Детальніше про їх реалізацію можна дізнатися за телефоном гарячої лінії управління – (0472) 37-00-72.

Тож кожен, хто захоче придбати ялинки за мінімальними цінами, зможе це зробити безпосередньо в лісових господарствах Черкащини.

Золотоніський лісгосп

Адреса: 19736, с. Вільхи, Золотоніський район.

тел.: (04737) 2-01-27, 2-01-36

факс: (04737) 2-01-34

За інформацією прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар