Міський голова відвідав Будинок дитячої та юнацької творчості

1

Категорія: 

20 листопада з нагоди Дня дитини міський голова Віталій Войцехівський відвідав міський Будинок дитячої та юнацької творчості, ознайомився з його роботою, зустрівся із працівниками закладу. У розмові з колективом міський голова звернув увагу присутніх на те, що на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в місті збережено мережу позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій).

Розвиток талантів і обдарувань учнівської молоді, підвищення рівня охоплення дітей позашкільною освітою – один із важливих пунктів, визначених у соціальних ініціативах Президента України «Діти – майбутнє України». Для організації позашкільного навчання в місті діє Будинок дитячої та юнацької творчості, міська станція юних техніків.

Однією з основних та ефективних форм роботи з дітьми є організація змістовного дозвілля, створення різноманітних ігрових програм, розробка сценаріїв, свят. Гуртківці беруть активну участь у міських заходах: благодійному святі для дітей-сиріт, багатодітних сімей до дня Святого Миколая, новорічних святах для дітей міста, в конкурсно-розважальній програмі до Дня захисту дітей, в різноманітних виставках.

«Сьогодні одним із пріоритетних завдань визначених у соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» є збереження та розширення мережі позашкільних закладів. Тому ми повинні докласти максимум зусиль аби створити належні умови для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, а кількість дітей, охоплених різними формами позашкільної освіти повинна збільшуватися з року в рік», – зазначив Віталій Олександрович.

Нагадаємо, що 19 листопада з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України в місті Золотоноші відбулося засідання координаційної ради міськвиконкому з питань гуманітарного розвитку на якому розглянуто питання про хід виконання міської Програми розвитку позашкілля до 2014 року. В ході засідання голова ради, заступник міського голови Світлана Суддя звернула увагу присутніх на те, що Президент України В.Ф. Янукович оголосив 2013 рік Роком дитячої творчості, а збереження та поширення мережі позашкільних навчальних закладів – є однією зі складових нових соціальних ініціатив Глави держави «Діти – майбутнє України». Світлана Василівна також повідомила присутніх про діяльність Золотоніської міської Спілки дитячих та юнацьких організацій «Златокрай».

За матеріалами Черкаської ОДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар