Допомога кризовим сім’ям

1

Категорія: 

30 жовтня у Кропивні в рамках реалізації в регіонах соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки відбулося виїзне засідання координаційної ради з питань соціального супроводу сімей у кризових ситуаціях.

Під керівництвом очільника цього колегіального органу – першого заступника голови РДА Олександра Пузєєва розглянуто низку проблем родинних стосунків, виховання дітей, адаптації у соціумі та дотримання норм законів і правил моралі особами, які деградують як особистості. На порядку денному стояли питання про взяття під соціальний супровід семи родин, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, про занесення до банку даних восьми виявлених родин, які опинилися в скрутних ситуаціях. Із соціального супроводу знято дві родини, які подолали кризу із позитивним результатом, та дві родини, які переїхали на постійне проживання до інших населених пунктів. Про роботу із сім’ями, де трапляються випадки неблагополуччя, розповіла фахівець Галина Холоділіна, яка працює на території Синьооківської та Крупської сільських рад.
Найбільше уваги було приділено проблемам однієї сім’ї із Деньгів та трьох родин із Кропивни. Фахівці із соціальної роботи Ілона Величко та Інна Шепель інформували про свою діяльність, спостереження та висновки щодо ситуацій у родинах, які були запрошені на засідання. Члени ради стурбовані насамперед тим, що діти у сім’ях виростають без належного догляду, уваги та виховання, що батьки не виконують своїх обов’язків.
Члени координаційної ради з питань соціального супроводу сімей у кризових ситуаціях – директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Юрківська, начальники служби у справах дітей Ніна Засенко та відділу у справах молоді та спорту Людмила Бершадська, завідуюча відділом упраління праці та соціального захисту населення Ольга Тікунова, оперуповноважена кримінальної міліції у справах дітей Наталія Серьогіна - працювали як експерти з багатьох питань: правових, побутових, житлових, медичних, освітніх, психологічних. На кожному з таких засідань вони сподіваються, що батьки скористаються останнім шансом і дадуть можливість своїм дітям стати успішними та щасливими.

Джерело: Черкаська ОДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар