Працівники золотоніської санаторної школи кажуть, що проти них сфабрикували кримінальну справу

1

На Черкащині керівництво дитячого оздоровчого інтернату наживалося на своїх вихованцях. Принаймні, так стверджують слідчі прокуратури. Під час фінансової перевірки закладу правоохоронці виявили схему привласнення бюджетних грошей. А от у самому інтернаті це заперечують, інформують “Подробности“.

Станіслав Кухарчук, кореспондент:

- Ось в цьому Золотоніському оздоровчому інтернаті лікуються та навчаються діти із хворобами легень. І здавалося б, тут немає місця злочинам. Але нещодавня перевірка КРУ та прокуратури довела протилежне. Ревізори виявили факти привласнення керівництвом закладу майже мільйона гривень. За версією слідчих, ці гроші розподілялися між вузьким колом працівників у вигляді премій і надбавок. Ця схема діяла в інтернаті майже 5 років.

Наталя Кожушко, начальник відділу прав і свобод дітей прокуратури Черкаської області:

- Мова іде про кошти, які були виділені з держбюджету на потреби зазначеної установи, тобто мали бути використані на потреби установи, на потреби дітей. Вказані кошти були нараховані на карткові рахунки деяких із працівників вказаного закладу в завищеному розмірі.

Станіслав Кухарчук, кореспондент:

- За фактом привласнення бюджетних грошей обласна прокуратура вже відкрила кримінальне провадження. Щоправда, підозру у скоєні злочину нікому з працівників закладу ще не оголошено. Правоохоронці чекають результатів повторної ревізії. А от у самому інтернаті ситуацію не коментують.

- Головний бухгалтер звільнилась. Зараз прийшла зовсім інша людина, не думаю, що вона знає всі нюанси.

Станіслав Кухарчук, кореспондент:

- Не на камеру працівники інтернату називають кримінальну справу сфабрикованою. На їх думку, таким чином навчальний заклад намагаються дискредитувати. І така версія не безпідставна. Адже схему привласнення грошей ревізори викрили чомусь лише через 5 років.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар