У місті травили собак

1

Категорія: 

Датована 1-им листопада, ця подія отримала жваве й небайдуже обговорення в інтернеті. Дещо систематизувавши ці  емоційні діалоги, ми їх наводимо, щоб показати проблему з різних точок зору та ставлення до неї різних  людей.

 

Марина: На власні очі бачила,як собака помирала в конвульсіях біля «Деліката», інша лежала вже мертва на проїжджій частині дороги.Можливо, це захід комунальної служби?  Тоді чому не прибирались трупи? Чи може чиєсь самоправство або жарт?

Богдан: на території школи №5 теж в конвульсіях померла собака.

Марія: Хіба так роблять нормальні люди? До цих пір перед очима стоїть ця жахлива картина

Собаки  більше заслуговують на життя, ніж деякі люди, які так чинять з тваринами.

Дмитро: Якщо собаки стали загрозою для життя людей, то  треба щось робити гуманними методами і ні в якому разі не серед вулиці. Бачу, для багатьох  життя бездомної собаки важливіше людського.

Анастасія: У мене вдома собока, прочитавши те, як травили собак,я боюсь з нею гуляти !

Віталій:  Особисто я проти  травлі бездомних собак, я за їх стерилізацію чи тихий відстріл.

Денис:  Якби травили тих собак, що небезпечні для суспільства,то я згоден, а то всіх підряд і нап очах у людей. Треба бути реалістами.Це проблема і її треба вирішувати.В цивілізованих країнах—стерилізація, податки, приюти. У нас—яд і відстріл.

Ярослав: Правильно, що цим займаються. Але не можна залишати вмираючих тварин на вулицях,щоб на це дивились дорослі і діти.

Ірина:  Собаки—це не саме страшне, чого треба боятися,ідучи по вулиці.

Костянтин: Я особисто відбив дитину від собак  біля очисних тієї зими.Це проблема і її треба вирішувать ядом і патроном.

Костянтин: Діточки рознервувалися, собачок шкода. А про більші проблеми, суттєвіші, не хочемо думати. Про дітей, що через нестачу ліків  гинуть від тяжких хвороб.

Олексій для Костянтина:   Ти  демонструєш свою жорстокість без причини.Це виділяє тебе не з кращого боку.  Спробуй ставитись людяніше, собаки тобі нічого поганого не зробили  і такої смерті вони не заслуговують.

Денис:  Если у вас есть возможность и желание помочь братьям нашим меншим, то вам сюда: http://eco-centr.org.ua/  Только я уверен,что никто из вас и пальцем не пошевелит. Действуйте, ображайтесь в горсовет. Бездомні собаки як вовки, у них немає страху перед людьми.

Серед тих, хто взяв участь у діалозі, було оголошено відкрите голосування. Проголосувало 368 чоловік. Тих, хто вважає такий захід правильним в інтересах безпеки людей, виявилось  52, що становить 14%. Найбільше, 272  учасників діалогу, що становить 72 %  проголосували так: «я захищаю тварин і не хочу, щоб в місті здійснювалися такі заходи».
Найменше, всього 10 відсотків було тих, кому байдуже, просто вони хотіли дізнатися результат.
Ця пригода з собаками не минулась непоміченою, не пройшла мимо. Що підтвердило: вона на часі й вимагає вирішення. Якими службами, якими способами, які з них є гуманними чи законними --питання залишається відкритим. Газета шукатиме  компетентної відповіді на порушену проблему.

За матеріалами газети Лівобережна.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Добрый вечер всем! Не могу не написать свои впечатления о данной ситуации.сегодня 12. 11.13 мне пришлось срочно обратиться за помощью в вет.клинику к а.троян по причине того ,что моя собака породы померанский шпиц была отравлена этой гадостью. Целый день врачи клиники боролись за ее жизнь и все же победили яд !хочу сказать ,что данная ситуация могла закончится плачевно для любой домашней собачки,и все из за того , что у нас не хотят решать проблему бродячих животных цивилизованными путями. У каждого из нас есть домашние любимцы дома,которых мы не хотим терять из за глупого бесчеловечного метода. Я счаслива-моя девочка выжила !спасибо большое врачам из клиники !позор таким методам !

В місті занадто багато бродячих собак, які є загрозою для жителів міста, а особливо малих дітей. З цим щось треба робити, тому що пройти спокійно вулицями навіть не можна. Я розумію, жалко тварин, та інколи суперечить людській моралі, грінпісу і таке інше, але треба стати до здорового глузду і вирішити питання бродячих собак серьйозно, не стирилізацією, а відловом і знищенням, не приютами, тому що на це потрібні кошти і нікому вони потім не будуть потрібні, хто хоче маленьку втіху або великого охоронця для себе, той придбає і виростить його вдома, піклуючись і відповідає про того кого приручив. У мене в самої чотири породистих питомця і я відповідально відношусь до їх утримання і виховання, ніколи не допускаю щоб собаки залишались без нагляду, для їх безпеки, вони знаходяться тільки в дворі де їм комфортно та безпечно та і я спокійно за їх здоров'я, вони ж як члени сім'ї.
Зображення користувача admin.

Згідно закону, боротися з бродячиими собаками можна або травлею (ядом) або ж свторювати притулки. Коштів зараз вистачає тільки на перший варіант.

Додати новий коментар