Учні 4-х класів Золотоніської спеціалізованої школи №1 відвідали бібліотечну казку

1

Категорія: 

Нещодавно учні 4-х класів Золотоніської спеціалізованої школи №1 побували у справжній казці, яку створили для них працівники Золотоніської бібліотеки для дітей.

Зустрічали гостей Червона Шапочка (Сидоренко А. – учениця 6-Б класу) та Сірий Вовк (Півень О. – учень 10 класу). Вони скаржилися на те, що діти перестали читати книги. Школярі ж запевнили, що вони читають із великим задоволенням і довели це, перебираючи рибу із загадками разом з Івасиком-Телесиком (Гусак Р. – учень 4-Б класу).

У наступній залі гостей чекали Пеппі Довгапанчоха (Шевчук І. – учениця 4-А класу) та Незнайко (Романенко А. – учень 4-А класу), які теж були вражені знаннями юних читачів.

Цікаво було у світлиці Солохи, де діти відгадували кросворд. З легкістю виконавши ряд завдань, діти визволили зачаровану Фею (Чубіна Н. – учениця 3- Б класу).

Сірий Вовк помилився: діти люблять читати книги. Працівниками бібліотеки було названо найактивніших читачів, учнів усіх шкіл міста. Було проведено підсумки Конкурсу дитячої творчості. Переможці отримали цінні подарунки.

Весело і непомітно пролетів час, проведений у казці. Виходячи з улюбленої бібліотеки дзвінко лунали дитячі голосочки: «Ми любимо свою бібліотеку!»

Свято подарувало усім приємні хвилини зустрічі з книгою.

Гусак С.Ф., Ткаченко Г.В., вчителі початкових класів Золотоніської спеціалізованої школи №1

За матеріами zomvo.ck.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар