Найкращий більярдист - з Золотоноші

1

Категорія:

У Черкасах провели відразу два турніри – з російського та американського більярду.

Новий сезон черкаські більярдисти почали у тонусі. Адже протягом двох днів визначали кращого відразу у двох турнірах – із російського та американського більярду.

Цього разу позмагатися за звання кращого завітало 45 спортсменів із різних куточків Черкащини. Серед претендентів на місце на п’єдесталі першості був і чемпіон України та майстер спорту з більярду Єгор Жуковський із Борисполя, який вибув із боротьби ще на стадії 1/16 фіналу, поступившись із рахунком 2:3 Романові Цинді. Водночас Роман теж припинив боротьбу – це сталося в 1/8 фіналу.

А перемогу тут здобув неодноразовий тріумфатор подібних змагань Віталій Грицай із Золотоноші. У фіналі він переграв Віталія Забродського з Черкас. Третє місце посів уманчанин Богдан Шмирко.

Проте на цьому більярдист не зупинився. Віталій Грицай став найкращим і в турнірі з американського більярду. У вирішальному поєдинку він виявився сильнішим за свого земляка Владислава Шалімова. Третю сходинку посів представник обласного центру Артем Бєлов.

Наступний турнір із російського більярду в категорії «вільна піраміда» відбудеться 28 вересня.