У Золотоноші створили аналог Ради опозиційних сил Черкащини

1

Категорія: 

Минулої суботи у Золотоноші було створено Раду опозиційних сил Золотоніщини. Представники районних і міських організацій ВО «Батьківщина», «Фронт змін», ВО «Свобода», «УДАР Віталія Кличка» та УНП зібрались разом і прийняли рішення відтепер спільно воювати проти «покращення» від місцевої влади регіоналів. На зустріч приїхав і координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

Леонід Даценко зауважив, що дуже важливо протистояти ділкам від влади на чолі з Януковичами-Тулубами спільними зусиллями, бо результат минулорічних виборів до парламенту красномовно продемонстрував, що за таких умов опозиція відчутно перемагає владу.

«До місцевих виборів та й виборів нового президента залишилося не так вже й багато часу. Тому вже сьогодні потрібно прорахувати, хто прийде до дільничних комісій? Хто буде балотуватися на посади сільських чи міських голів? Аби згодом не дивуватися з того, звідки з`явився той чи інший кандидат? Чому він відстоює провладні інтереси?» – також зазначив лідер опозиційних сил області.

Він наголосив, що сьогодні, як ніколи, актуальним є рішення, прийняте членами Ради опозиційних сил Черкащини два роки тому – на зорі її створення – «будувати державу знизу».

Підтримала думку народного обранця й присутня на зібранні керівник обласної партійної організації «Фронту змін» Наталія Старікова.

Про те, що робота віч-на-віч із виборцем приносить більше позитивних результатів говорили помічник Леоніда Даценка Юрій Сушко, керівники РПО: «Фронт змін» – Юрій Овдієнко, ВО «Батьківщина» – Надія Кравчик, ВО «Свобода» – Олександр Лошков, «УДАР Віталія Кличка» – Назар Крупка, УНП – Наталія Зеленська.

Представники опозиційних партій одноголосно підтримали ідею та підписали угоду про створення Ради опозиційних сил Золотоніщини.

Любов Мініна, http://dzvin.org

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар