Звіт мера Золотоноші Віталія Войцехівського

1

Категорія: 

Слово – меру. Віталій Войцехівський прозвітував перед громадою про виконану роботу за рік. За цей час вдалося зробити чимало. Найбільше уваги очільник Золотоноші присвятив ремонту доріг і благоустрою міста. Вдалося владі також побороти стихійну торгівлю. Та найбільше тішить золотонісців нове потужне підприємство «ФесУкр», яке виготовляє каву. Усе, чого вдалося досягти, – це не лише заслуга мера та його молодої команди, а й відданих жителів. Продовжать наші кореспонденти.

 

Віталій Войцехівський на посаді міського голови Золотоноші працює вже 2 роки. За цей час, говорить, вдалося зробити чимало. Серед позитивних змін – розвиток у місті промисловості. Зокрема, цьогоріч у Золотоноші запрацювало потужне підприємство, яке виготовляє каву.
Віталій Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «Підприємство збудоване. Воно простояло 5 років, виробничі потужності не використовували. Тоді планувалося, що буде виробництво дитячих соків, але ринок вніс свої корективи, тому підприємство не функціонувало. Але в цьому році з’явився іноземний інвестор, і на сьогодні підприємство «ФесУкр» уже сплачує до бюджету 200 тисяч гривень. Це лише до місцевого бюджету!».
Побудувавши нове підприємство, міська влада забезпечила новими робочими місцями кілька сотень місцевих жителів.
Віталій Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «На сьогодні рівень безробіття в Золотоноші найнижчий, це позитивний фактор. У нас маленьке місто, але працюють 19 економічно-активних підприємств».

Найбільше приділив уваги, каже Віталій Войцехівський, ремонту доріг і благоустрою міста. А от із найдошкульніших проблем у місті досі залишається річка Золотоношка. Її уже давно охрестили екологічною бідою на Черкащині. Проте мер запевняє, що в новому році цю катастрофу все-таки ліквідують.
Віталій Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «На минулому тижні в мене була зустріч із приватними підприємцями, які мають земснаряди, і з весни ми почнемо займатися нашою річкою вже впритул. Спочатку почнемо від податкової інспекції, рухатимемося вбік вулиці Благовіщенської».
Гідно оцінили роботу мера й золотонісці.
Раїса Мотрич, голова Золотоніської міської організації ветеранів «Ветеран»: «Зараз тут присутні багато ветеранів нашого міста. І від їхнього імені я хочу подякувати меру за увагу до ветеранів. Ми її постійно відчуваємо, спасибі за підтримку!».
На досягнутому мер зупинятися не збирається. Нині влада працює над вирішенням проблеми очисних споруд, ремонту автошляхів, розвитку спорту, культури й освіти.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар