Тепер місто прибиратиме „Авант“

1

Категорія: 
На минулому тижні в Золотоноші з’явився невеличкий зелений багатофункціональний тракторець „Авант“ фінляндського виробництва, схожий на „кузнєчика“. Зараз він з лопатою й прочищає тротуари від снігу, а влітку та восени зможе тротуари ще й чистити щіткою, а також косити бур’яни, для чого пристосована газонокосилка, зможе прибирати опале листя. Тракторець працює на дизельному пальному, зручний у використанні, економний.
„Прописався“ він у „Міськводоканалі“, працювати на ньому довірили Віктору Солов’ю, який зовсім недавно влаштувався працювати в цьому комунальному підприємстві, а до того працював водієм, трактористом на цукровому заводі, після закінчення переробного сезону довелося оформлятися в центр зайнятості.Новий тракторець — техніка тендітна, потрібна для комунальної служби міста в будь-який сезон. Віктор Соловей — молодий механізатор і сімейний чоловік, в якого підростає 10-річна донька, радий, що йому підвернулася робота на новій техніці, із задоволенням її освоює.
Крім багатофункціонального тракторця в перший тиждень нового року місто придбало ще й асенізаційний автомобіль.
 
Джерело: Лівобережка

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар