Новини культури

1

Категорія: 

Створення на центральній площі Золотоноші казкової композиції, красива підсвітка, ялинка, яка обертається, концерт, подаруночки від святого Миколая для дітей із соціально незахищених категорій населення – усе це ввійде до програми відзначення в Золотоноші дня пам’яті відомого християнського святого.

1

Категорія: 

Золотонісці мають можливість безкоштовно дивитися вистави у виконанні акторів черкаського драмтеатру. Вже 11 грудня всіх містян запрошують на виставу “Кайдашева сім’я”.

1

Категорія: 

30 жовтня золотонісці в оновленому залі міського будинку культури мали змогу побачити виставу «Сватання на Гончарівці» артистів Черкаського драматичного театру імені Тараса Шевченка. Зал був повний. Глядачі із захопленням сприймали комедійну виставу української класики. Ця подія дала початок новій традиції.

1

Категорія: 

До дивовижного відео з неповторними пейзажами України під назвою «Україна Мій Дім» (Ukraine My Home) потрапив Золотоніський край.

1

Категорія: 

Свято Захисника Вітчизни відзначили у Золотоноші 14 жовтня. Гостей чекали військові розваги, каша та концерт. Цього року свято мало радісно-сумний відтінок, адже в зоні АТО загинули військові з міста, по ним відслужили молебень та вручили посмертні нагороди родичам. Гостями свята, крім звичайних золотонісців, стали учасники АТО та революції гідності, волонтери.

1

Категорія: 

Нещодавно у будівлі Головного управління Державної фіскальної служби в Черкаській області відбулося нагородження лауреатів та переможців.

1

Категорія: 

Минулої п'ятниці в приміщенні районного будинку культури відбулися змагання КВК. У грі брали участь команди "Веселі чинуші" (міська рада), "Екстрім" (технікум ветеринарної медицини), "Активія" (збірна освіти) та "Статус" (БДЮТ). Пропонуємо переглянути відеозапис гри.

1

Категорія: 

Прем’єра унікальної постановки “Мости” відбудеться 11 травня у Черкаському драмтеатрі. Це історія на одну дію за мотивами творів українського письменника Сергія Жадана. Режисер — Олександр Демешко, молодий хлопець із Золотоноші.

1

Категорія: 

22 січня, в день Соборності й Свободи багатолюдна колона золотонісців пройшла ходою до пам’ятника Тарасу Шевченку й Героям Небесної Сотні, вклонившись і поклавши живі квіти.

1

Категорія: 

«...Ми жили у мазанці. Й батько вирішив, що будуватиме нову хату. Я кажу: «Зробімо двоповерхову!» А він мені: «Синку! А покажи, де в Малесівці двоповерхова!..» Я відповідаю: «Немає... Але давай хоч ламаний дах зробимо, по кімнаті кожному з нас, синів». А він каже: «Ну покажи мені в Малесівці будинок із ламаним дахом!» Я кажу: «Немає...» А він відповідає: «Ну то будемо робити як у людей!» І дійсно, збудував він звичайну хату, яка нічим не відрізнялася від інших хат, тільки, може, тим, що там жив Герой Соціалістичної Праці».

Історію про свого батька, Олексія Салогуба, розповів Прочерку на нещодавній презентації книжки Ніни Жук «Від зорі до зорі» син Героя Володимир Салогуб. Що в цій історії головне – бажання Олексія Тимофійовича бути таким як інші, не виділятися, злитися з «сірою масою»? Чи, може, мимовільний вияв тієї своєї риси, яку Салогуб цінував найбільше – вміння працювати, працювати багато, працювати жертовно?..

Сторінки