Кафе «Кав’ярня»

 Адреса:

  • вул. Садовий проїзд, 4

Телефон:

  • (04737) 2-01-60

Коментарі

Хочу залишити свій негативний відзив.
Ми замовляли тортик на День народження дитини в Кав'ярні. Головним моїм побажанням як замовника було, щоб він був нежирний і без шоколаду, тому що його будуть їсти дітки. Ми оговорили з поваром, що вона зробить крем з йогурту, який ми їй принесли і додасть трохи вершків, ми оговорили також декор торту, а ще попросили додати малини.
Почну з декору. Ми навіть не встигли його розрізати як він почав розвалюватися. Мастика, якою торт був задекорований відвалювалася, ведмедик впав ще по дорозі з кафе додому. Крім того, ведмедик був политий шоколадом і зроблений не зрозуміло з чого, хоча ми з поваром обумовлювали, що він має бути з мастики і без шоколаду.
Малини в торті було зовсім трохи, дехто з гостей говорив, що це не малина, а чорниця, тобто розпробувати на смак було важко.
І найголовніше те, що повар зробила дуже жирний крем до торту. Я навіть сумніваюся, що там був йогурт, який ми ж їй і принесли. На смак здавалося, що там було навіть масло.
Дуже прикро, адже на святі були дітки, яким ми не змогли дати тортик покуштувати, оскільки він був для них занадто жирним.
Варто зауважити, що ми заплатили за цей торт не так вже й дешево.
На жаль, і кафе "Кав'ярня", і повар, і, що найголовніше, тортик мене розчарували.
П.С. У повара брудні ногті на руках і в кафе літали мухи.....

Total votes: 474

Додати новий коментар