Запрошуємо на Мегамарш у вишиванках 17 травня

1

Категорія: 

Мегамарш у вишиванках проходить двічі на рік з 2008 року (зазвичай, в травні і вересні). В Золотоноші такий захід буде проведено вперше.

Мета заходу - популяризація національного одягу, традицій, народних пісень та всього українського.

 

Цей захід для тих, хто обожнює свою країну, народ, хоче поширювати та розвивати українську культуру.

План події « Мегамаршу у вишиванках в Золотоноші » на 17 травня 2014

1) 12:00 Збір учасників. Місце зустрічі: Площа біля пам'ятного знаку "Танк "Т-34".

2)О 13:00 Ми вирушаємо від танка до памятника Тарасу Шевченку.

По дорозі будемо фотографуватися,співати українські пісні і кричати різні гасла.

3) 13:15 Біля памятника Кобзарю всі разом заспіваємо українську пісню,а потім беремося за руки , співаємо гімн України.

4) Коли гімн України пролунає офіційно подія закінчується.

На марш беремо з собою національну символіку ( прапорці, великі прапори, плакати з гаслами"Я Україну","Я  українську мову","Я  все українське" та інші,повітряні кульки), посмішки , друзів і знайомих , всілякі творчі прояви та ініціативи учасників події вітаються і підтримуються.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Боже мой, какой позор! Бандеровская вышиванкомания добралась до моей родной Золотоношы. Не надо противовопоставлять "украинское" всему "неукраинскому" и тем самым разжигать рознь в многонациональной стране, неужели это вам до сих не понятно, после Крыма и Донбасса, недалёкие предствители "титульной нации". Вы же её сами гробите и рвёте на части во имя химеры несуществующей расовой чистоты. В Золотоноше всегда мирно уживались люди множества национальностей, с равными правами и возможностями. А вы хотите сделать заповедник укрогоблинов?! Пожалели ли бы хоть вышиванку, она-то в чём виновата? Зачем делать из вполне безобидного фольклорного предмета обихода знамя ксенофобии, провинциальной ограниченности, расизма и нетерпимости к инакомыслию? Житель Киева, родившийся в Золотоноше

Ты своего бога сюда не суй, и Бандеру не трогай за зря... Чёрный ты по пояс и не славянской принадлежности 100%, потому и боишься символики Украинской, смысл в ней глубокий,символы обереговые... Вот ты и бесишься нечисть поганая.

Додати новий коментар