Рятувальники навчали дітей правилам безпечного перебування на кризі

1

Категорія: 

Через підвищення температури повітря крига на водоймах Черкаської області вже є не достатньо міцною, через що існує ризик для життя людей, які виходять на лід. Саме для того, щоб в котре нагадати дітям правила безпечної поведінки на кризі та навчити їх надавати допомогу людині, яка провалилася під лід, 29 січня співробітники Золотоніського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області провели для учнів школи інтернат міста Золотоноша урок на тему: "Правила поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілому".

Така взаємодія працівників освіти та рятувальників надає можливість навчити дітей правилам безпечного перебування на кризі. Під час уроку школярі змогли на практиці побачити як правильно допомогти людині на кризі, щоб самому не опинитися у небезпеці. Разом з цим, рятувальники провели роз’яснювальну бесіду з дітьми, в ході чого нагадали їм основні правила безпечного відпочинку на льоду.

Співробітники ДСНС  відпрацювали різні ситуації, які можуть виникнути під час перебування на льоду та способи надання допомоги потерпілому. Фахівці ДСНС продемонстрували учасникам заходу рятувальне обладнання, яке бійці Служби порятунку використовують для порятунку потерпілих: рятувальний круг, пристрій для порятунку людей на воді «соломинку» та інше. Сподіваємося, що отримані знання допоможуть підростаючому поколінню в повсякденному житті, адже хто попереджений, той і озброєний.

Діти, в свою чергу ж, залишили співробітникам Держслужби з надзвичайних ситуацій власноруч намальовані малюнки, на яких зобразили своє бачення безпечного перебування на кризі та надання допомоги тим хто провалився під лід, інформує прес-служба ДСНС в Черкаській області.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар