Золотоніських підприємців штрафуватимуть за неприбрані тротуари

1

Категорія: 

У Золотоноші штрафуватимуть підприємців, які не прибирають сніг та лід на прилеглих  тротуарах.

Про це в коментарі «Про все» повідомив заступник міського голови Золотоноші Олег Масло.

– Із прибиранням доріг Золотоноша упоралася, а от із тротуарами – не встигаємо. Бо ж маємо тільки дві одиниці техніки, яка може виконувати цю роботу. До того ж не всі підприємці прибирають прилеглі до їхньої території тротуари, – говорить Олег Масло.

За його словами, про прибирання від снігу тротуарів всі підприємці були повідомленні заздалегідь.

– Всім були вручені приписи про те, що вони зобов’язані утримувати прилеглу територію в належному стані. В центрі міста цієї рекомендації більш-менш дотримуються, а от на периферії – не дуже. Тому сьогодні по місту ходить адмінкомісія. І на підприємців, які проігнорували припис, складатимуть адміністративний протокол та штрафуватимуть.

Сума штрафу, каже заступник, становить від 340 гривень і вище. Водночас у міськвиконкомі згадують і про нещодавній випадок зі швидкою допомогою, коли автівка поспішала на виклик, але у власному ж дворі через слизьку дорогу потрапила у відкритий каналізаційний отвір. Щоб цього не повторилося, установам також радять ретельніше прибирати сніг.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

ЦЦікаво,кому належить тротуар по вул.Обухова(вздовж паркану військової частини)це просто дорога "життя"

Додати новий коментар