Золотоніський школяр першим на Черкащині отримав пластиковий паспорт

1

Категорія: 

29 січня, в день пам`яті Героїв Крут в Золотоніському паспортному столі (тепер офіційна назва цього закладу — Золотоніський районний сектор управління державної міграційної служби України в Черкаській області) паспорт нового зразка у формі ID-картки отримав одинадцятикласник Гельмязівської середньої школи Євген Усачов, 1999-го року народження.

Це перший паспорт такого зразка не лише в Золотоноші і Золотоніському районі, а й на всьому Лівобережжі і загалом в Черкаській області.

 

Можна сказати, історична подія, на яку Євген прибув з групою підтримки всією сім`єю з мамою і сестричкою другокласницею Дашею. Мама Таня зранку за кермом власного авто прибула з дітьми на таку незвичайну урочистість.

Вручив Євгену новий паспорт начальник Золотоніського сектору УДМС Євгеній Озірський. Висловив найкращі побажання: бути гідним громадянином України, цілеспрямованим, трудолюбивим, щоб хлопцю здоровилося й щастило на життєвій дорозі, повідомляє "Черкаський Край".

Євгеній Володимирович розповів, що виготовлення таких пастортів у вигляді ID-картки проводиться згідно із діючою Постановою Кабміну. Їх почали вже оформляти територіальні підрозділи. Ці паспорти оформляються і призначаються особам, яким сповнилося 16 років і за паспортом вони звертаються вперше. Такі паспорти їм видаються безкоштовно. Це внутрішній паспорт, він оснащений так званим "беном" — безконтактним електронним носієм (не плутати з біометричним паспортом, котрий з чіпом, тобто з відбитками пальців). Від звичайного паспорта відрізняється тим, що сучасніший, дуже добре захищений від підробок, містить персональні дані. Його можна оформити як терміново (за 10 календарних днів), так і в звичайному режимі — до 30 календарних днів. Можна замовляти виготовлення як звичайного паспорта, так і у формі ID-картки.

В той день, коли Євгену Усачову першому було вручено паспорт нового зразка, у Золотоніському секторі вже було зареєстровано 26 заяв від бажаючих такий отримати.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар