Молодь Золотоноші долучилася до всесвітнього «Марафону написання листів»

1

Категорія: 

Днями стартувала глобальна правозахисна кампанія Amnesty International «Марафон написання листів». 

Протягом тижня люди в усьому світі підписуватимуть петиції, аби закликати припинити порушення прав людини урядами низки країн, та писатимуть листи підтримки демонструючи солідарність з тими, хто страждає від несправедливості.

Кампанія приурочена до Міжнародного дня прав людини, який відзначається 10 грудня, що є кінцевою датою проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», інформають в Управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Цього року до проведення марафону долучились більше 80-ти активістів України, котрі зголосились організувати збір підписів в своїх населених пунктах. Мешканці міст та містечок України від Ужгорода до Попасної Луганської області виступають на захист прав людини.

Долучилася й Черкаська область, зокрема місто Золотоноша, де цього року Марафон проходить вже вчетверте.

Протягом тижня представники міського сектору молоді та спорту та МГО «Центр розвитку молоді» проводили інформаційно-просвітницькі заходи у навчальних закладах міста та збирали листи на захист незаконно засуджених людей.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар