На Черкащині ліквідували мережу гральних закладів

1

Вона діяла в місті Черкаси та місті Золотоноша під виглядом одного з Інтернет-центрів. Вилучено близько 40 комплектів гральногообладнання.

Під час проведення досудового розслідування співробітники Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України виявили три гральні заклади, які розташовувались у місті Черкаси та місті Золотоноша. Власник однієї мережігральних закладів маскував їх діяльність під виглядом Інтернет-центру.

Насправді гравцям пропонувалось за допомогою персональних комп’ютерівчерез мережу Інтернет прийняти участь у азартних іграх на симуляторахігрових автоматів. Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронцівилучили 38 персональних комп’ютері, обладнання для доступу до мережіІнтернет, камери відеоспостереження, платіжні термінали та бухгалтерськудокументацію.

За фактом діяльності гральних закладів відкрито кримінальне провадженняза частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінальногокодексу. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу віддесяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(від 170 тисяч до 680 тисяч гривень) з конфіскацією грального обладнання.

За інформацією СК ГУНП В Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар