Освітяни Черкащини відвідали школи та дитячі садки Золотоноші

1

Категорія: 

3 грудня у рамках роботи секційних засідань обласного семінару керівників органів управління освітою та завідувачів районними, міським методичними кабінетами на тему «Громада, влада, освіта: створення сприятливого освітнього середовища» його учасники відвідали навчальні заклади міста Золотоноші, аби ознайомитися з досвідом взаємодії місцевої влади, громади та освіти.

Керівники органів управління освітою на чолі з директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерієм Данилевським та заступником директора Департаменту Оксаною Сімушіною відвідали дошкільний навчальний заклад «Берізка» Золотоніської міської ради, де ознайомилися з організацією дослідно-експериментальної роботи з екологічного виховання, інформують в Департаменті освіти і науки Черкаської ОДА.

У Золотоніській спеціалізованій школі № 2 інформаційних технологій учасники семінару відвідали фрагменти уроків з використанням ІКТ в початковій, середній та старшій школах.

Для гостей вихованці навчального закладу влаштували яскравий концерт, на якому продемонстрували свої неабиякі хореографічні та вокальні здібності. На згадку про зустріч освітяни отримали виготовлені учнями школи поробки-обереги.

Паралельно завідувачі методичними кабінетами переконалися в належному рівні організації роботи дошкільного навчального закладу «Ялинка» як закладу сприяння здоров’ю.

У Золотоніській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів завметодкабінетів здобули новий досвід зі створення оптимальних умов для підвищення результативності та гуманізації навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості вчителя й учня.

У Золотоніській гімназії ім. С.Д. Скляренка керівники органів управління освітою та завідувачі районними, міським методичними кабінетами взяли участь в екскурсії навчальним закладом, темою якої було обрано «Трансформаційне лідерство як запорука ефективної співпраці школи, родини та громади». Протягом екскурсії гімназисти представили візитівку навчального закладу різними мовами світу, розповіли про свою різносторонню діяльність.

Учасники семінару відвідали також інтегроване заняття з математики та логіки у 2 класі з використанням Lego-конструкторів, фрагмент уроку з англійської мови у 4 класі з елементами  гри та мультимедійним супроводом, фрагмент заняття з логіки у 1 класі «Подорож до країни Шахляндії». Також гості переконалися у талановитості місцевих вихованців, переглянувши процес створення та демонстраційний показ базової моделі Lego командою «zolovizer» старшокласників.

В актовому залі гімназії відбулося підбиття підсумків обласного семінару.

Директор Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Любов Денисюк розповіла про інноваційну діяльність навчального закладу з демократизації освітнього процесу. Так Любов Іванівна представила увазі присутніх міні-презентацію щорічного звіту директора перед громадою.

Резюмуючи проведення обласного семінару, ректор Черкаського обласного інституту після дипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна наголосила:

«Сьогодні дійсно створені такі механізми, коли навчальні заклади та їхні керівники вміють працювати з владою і громадськістю. А саме головне - існує система підзвітності адміністрації школи тій громаді, яку вона обслуговує».

Звертаючись до присутніх, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський наголосив, що співпраця освіти, влади та громадськості в місті побудована не тільки для матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів, але і для якісного наповнення освітнього процесу. Також Віталій Олександрович запевнив присутніх у подальшій підтримці з боку влади.

Валерій Данилевський, підсумовуючи проведений захід зазначив:

«Для якісного виховання громадянина-патріота, надання відповідних знань потрібно створювати належну базу. Сьогодні на прикладах навчальних закладів від дошкільної до загальної середньої ланки освіти міста Золотоноші ми переглянули як саме створюється така база».

На завершення заходу Валерій Данилевський підвів підсумки проведення обласного огляду-конкурсу на кращу шкільну їдальню, в якому перемогу здобула Золотоніська гімназія С.Д. Скляренка, за що й одержала Подяку облдержадміністрації.

Також Валерій Вікторович вручив нагороди від Федерації футболу України представникам регіонів, які якнайкраще представили себе на футбольних змаганнях різних рівнів.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар