Донецький зенітний ракетний полк прибув у постійне місце дислокації

1

Категорія: 

У міському будинку культури міста Золотоноша відбулися урочистості з нагоди зустрічі воїнів Донецького зенітного ракетного полку повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України.

Протягом тривалого часу — 1 рік і майже 10 місяців —незламні й мужні військовослужбовці з честю і гідністю захищали український народ від ворога.

Привітати воїнів прибули Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський, голова районної державної адміністрації Олександр Лісовий, заступник командира повітряного командування «Центр» з матеріально-технічного забезпечення — начальник відділу матеріально-технічного забезпечення управління полковник Сергій Куляс, військовий комісар районного військового комісаріату підполковник Ігор Малімон, рідні, гості та жителі міста Золотоноша.

Полковник Сергій Куляс від імені керівного складу управління повітряного командування висловив слова подяки особовому складу за патріотизм і мужність, професійну майстерність та підтримання високої бойової готовності.

За високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків у ході проведення Антитерористичної операції ряд військовослужбовців нагороджено Державними нагородами, відзнаками Міністра Оборони України, грамотами Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України і командира повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України.

Завершив урочистості святковий концерт за участю творчих колективів міста.

За інформацією прес-служби Міністрерства Оборони України

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар