Місцевого жителя засудили за побиття адвоката

1

Золотоніський міськрайонний суд виніс обвинувальний вирок та призначив покарання у вигляді 150 годин громадських робіт у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України – тобто умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

Так,  Золотоніською міжрайонною прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 46-річного жителя  м. Золотоноша, Черкаської області.

Встановлено та доведено в суді, що у липні 2014 року на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин обвинувачений наніс місцевому адвокату декілька ударів по потиличній частині голови та верхній частині спини, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у виді травми голови зі струсом головному мозку, забійними ранами голови, які згідно з висновком експерта відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Чоловік вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і за інші кримінальні правопорушення, інформують в пресслужбі Золотоніської міжрайонної прокуратури.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар