Громада вирішить, як місто житиме наступні п’ять років

1

Категорія: 

17 листопада у Золотоноші містянам представлять головний документ, за яким місто житиме наступні п’ять років. Стратегію розвитку міста до 2020 року розробляли тривалий час, а тепер проект винесуть на розсуд громади.

– Робота над цим важливим документом велася постійно, а останні півтора-два місяці активно все систематизували. Тепер проект винесемо на громадські слухання, – розповідає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, який є одним з авторів документу, повідомляє видання "ПроВсе."

Загалом, додає міський голова, над розробкою міського плану трудилося зо два десятки фахівців.

Документ містить чотири стратегічні цілі. На першому місці стоїть економічний розвиток міста, тобто залучення інвестицій, підвищення енергоефективності, створення сприятливих умов для розвитку у Золотоноші середнього та малого бізнесу тощо. Наступна ціль полягає у роботі з громадою, зокрема, у підвищенні громадської активності золотонісців. Передбачений також і екологічний напрямок. А четверта ціль спрямована на активний розвиток у Золотоноші дозвілля.

Всі пункти стратегії детально озвучать на громадських слуханнях, на які запрошують всіх золотонісців.

Відбудуться слухання у міському Будинку культури 17 листопада о 16:00.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар