У Золотоноші відкриють центр гемодіалізу (фото)

1

Категорія: 

На початку наступного року в Золотоноші відкриють центр гемодіалізу. Його облаштовуються у центральній районній лікарні. В центрі зможуть обслуговуватись жителі черкаського Лівобережжя. Таких хворих на ниркову недостатність – близько 30 осіб. Хід робіт сьогодні перевірили голова ОДА Юрій Ткаченко, мер Золотоноші Віталій Войцехівський, а також головний лікар клініки «Фрезеніус» Володимир Новаківський.

– Відбудеться відкриття діалізу на шість місць, які будуть працювати у три зміни з максимальною потужністю 60 місць. Зараз відбувається обстеження приміщення інженерами компанії «Фрезеніус» для визначення необхідного ремонту та купівлі обладнання, – говорить у коментарі журналістові видання «ІнфоМІСТ» директор департаменту охорони здоров’я ОДА Михайло Лобас.

Натомість як повідомив головний лікар клініки «Фрезеніус» Володимир Новаківський, відкриття центру дозволить наблизити надання допомоги до людей.

– Також на себе ми беремо зобов’язання, крім того, що зробити це відділення європейського рівня, навчання медичного персоналу і контролю дотримання всіх стандартів лікування, – запевняє Новаківський. Валерій Новаківський За його словами, пацієнти «Фрезеніусу» потребують лікування тричі на тиждень.

– Якщо людина живе у віддаленому районі, наприклад, Драбів чи Чорнобаївський район), то їй доводиться додати 100 кілометрів туди і 100 назад. Це, звичайно, не сприяє здоров’ю хворої людини. За всіма європейськими рекомендаціями діаліз ний центр має бути на відстані не більше 25-30 км. Якщо діалізний центр розташований далі ніж 50 км смертність у цій популяції різко збільшується, – додає головлікар «Фрезеніусу».

Натомість голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко анонсував покращення процедури гемодіалізу в обласній лікарні. Крім того, наступного року відділення «Фрезеніусу» мають з’явитися у Корсунь-Шевченківському та Звенигородському районах.

– «Фрезеніус» робить усе власним коштом, забезпечує сучасним обладнанням, високопоточними діалізаторами, які надають послугу європейського рівня, – каже очільник області.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар