Майбутній мільйонер з Золотоніщини потрапив у Хату на тата (Відео)

1

Категорія: 

Славко Мішенков з села Богуславець, що на Золотоніщині, - майбутній мільйонер. Це він впевнено стверджує своїй дружині, односельчанам та взагалі усім знайомим.

Вчора, на голубих екранах телевізорів всієї країни, відбулася прем'єра сюжету відомого шоу "Хата на тата" телеканалу СТБ, в якому йдеться про сім'ю Мішенкових з Богуславця, котре знімали в Золотоніському районі та в самому місті ще на початку цього літа.

Кожну хвилину свого життя чоловік присвячує думкам про те, як розбагатіти. Концентрує свою увагу на грошах, створює карту бажань по фен-шую. А всі сімейні заощадження Славко витратив на новий бізнес – купив біологічно активні домішки. Тепер ці БАДи намагається нав’язати кожному перехожому.

«У того, хто працює, утворюється рабське мислення. Мені не можна працювати. Наші люди думають, що заробити можна лише руками, навіть не намагаються включити свої мізки. А треба лише один раз піднапружитись, а потім все життя відпочивати», - каже Слава.

Мало й казати, що дружина Аня вже по горло сита пустопорожніми обіцянками свого чоловіка. В сім’ї немає ані заощаджень, ані прибутку, ані порядку. Чи зможе проект «Хата на тата» направити Славка у вірне русло та змінити життя його родини, можна побачити в сюжеті телеканалу СТБ.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар