22-річний студент став сільським головою на Золотоніщині (Відео)

1

Категорія: 

Зі студентської лави – у крісло сільського голови. На Золотоніщині 22-річний Артем Кухаренко очолив село Подільське. За нього свої голоси на виборах віддало рекордних 80% виборців. Чим підкорив серця селян молодий політик та як збирається розвивати село, розпитали журналісти ТРК "Рось".

Невеличкий кабінет великим планам не завада. Студент-п’ятикурсник освоюється в кріслі сільського голови. Вже за декілька днів він офіційно керуватиме у Подільському. Ідеї має масштабні.

В усьому підтримати наймолодшого за всю історію села керівника обіцяють і його колеги. Якщо потрібно – і підкажуть, і допоможуть.

Він студент 5 курсу факультету історії одного з черкаських університетів. Головування в студраді гуртожитку – натепер єдиний його управлінський досвід.

За молодого сільського голову на цьогорічних виборах не побоялось проголосувати 80% селян. І зробили це, переконують, не від безвиході, а свідомо.

Артема Кухаренка у Подільському знають добре. Ще до початку своєї політичної кар’єрі хлопець почав змінювати село на краще – створив футбольну команду, організував благодійний концерт, аби назбирати грошей на дитячий майданчик, а нещодавно почав облаштовувати тренажерну залу у підвалі сільського клубу.

Не натішиться новообраним сільським головою і директор місцевої школи. Людмила Іванівна ще й колишня вчителька Артема. Жінка вірить: із таким керівником у села є майбутнє.

Зарплатня у 1700 грн. перспективного студента-історика не лякає. Сподівається, що таких як він з роками ставатиме все більше. А нині обіцяє: робитиме усе чесно і лише для розвитку села.

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар