Під час затримання продавців наркотою побили міліціонерів

1

На минулому тижні в Золотоноші по вулиці Баха задокументовано 3 випадки збуту наркотичних речовин. Операція проводилась із залученням черкаських міліціонерів і була схожа на бойову.

У цьому мікрорайоні проживають особи ромської національності і щоб заховати особу, яка займалась збутом наркотичних речовин, вони влаштували справжнє побоїще. Міліціонерів били до крові (у Золотоніському міськвідділі міліції є відео зйомка цієї пригоди), двом міліціонерам нанесли тілесні ушкодження, з якими ті змушені були звернутися в лікарню. Двох підозрюваних у збуті наркотичних речовин правоохоронцям вдалося затримати, а третього ватага ромів відбила. Було задокументоване кримінальне правопорушення за статтею 345 ч.2 Кримінального Кодексу України – щодо насильства над працівниками правоохоронних органів.

Як розповів начальник Золотоніського міськвідділу міліції Олександр Охріменко, в ході досудового слідства встановлювалися особи, які порушували громадський порядок, ігнорували законні вимоги працівників міліції та спричиняли їм тілесні ушкодження. З метою впізнання тих, що билися, до міськвідділу й доставлялися жителі того мікрорайону, де відбулася потасовка, після чого були відпущені й нікуди не вивозились.

Джерело: Черкаський Край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар