Оголошено відкритий конкурс формування бюджету міста

1

Категорія: 

Цього року міська рада започаткувала новий підхід до формування бюджету розвитку Золотоноші, до якого, у першу чергу, будуть внесені проекти, сформовані мешканцями міста, на ремонт, реконструкцію, будівництво та інші роботи з благоустрою дворових заїздів, вулиць і провулків та житлово-комунального напрямку. Цей підхід отримав назву – відкритий конкурс «Золотоноша власними руками».

Усі - жителі багатоповерхівок чи приватного сектора - мають право надати проекти (проектно-кошторисну документацію з експертним висновком щодо її вартості) з вирішення своїх найболючіших проблем. Для цього створена конкурсна комісія, яка буде розглядати запропоновані проекти та надавати їх депутатам міської ради на включення до бюджету розвитку міста.

Діяльність у цьому напрямку може включати капітальні ремонти (реконструкцію):

  • дахів багатоповерхових житлових будинків;
  • дворових заїздів та покриття прибудинкових територій;
  • освітлення прибудинкових територій, встановлення дитячих та спортивних майданчиків на прибудинкових територіях.

Стосуватиметься вона і реалізації заходів щодо формування поведінки дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та створення умов, які сприяють чистоті й красі нашого міста (ремонт, будівництво дитячих і спортивних майданчиків в місцях загального користування; благоустрій парків, скверів; ремонт пам’ятників; ліквідація стихійних звалищ, освітлення місць загального користування, ремонт тротуарів та доріг міста, облаштування лежачих поліцейських і т.п.), а також іншої діяльності у напрямку благоустрою міста, не обмежуючись цим переліком.

Розмір співфінансування залежить від необхідності, складності проекту, обсягу додатково залученого ресурсу по проекту за рішенням конкурсної комісії та погодженням сесії Золотоніської міської ради і може складати 100% його вартості.

Отримати додаткову інформацію та детально ознайомитися з рішенням і положенням відкритого конкурсу «Золотоноша власними руками», а також подати заявку на участь у ньому можна в управлінні житлово-комунального господарства (вул. Шевченка, 70, тел. 5-33-46), в управлінні економіки (вул. Садовий проїзд, 3, тел. 5-23-94, 5-25-17).

Джерело: прес-служба Золотоніської міськради

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар