Школярі взяли участь у історичному квесті «Мій край - Златокрай»

1

Категорія: 

30 вересня Золотоніська центральна районна бібліотека святкувала Всеукраїнський День бібліотек разом із своїми читачами,провівши для них низку заходів в рамках Дня відкритих дверей. найцікавішим із них виявилася вулична акція - квест «Мій край - Златокрай», яка була проведена спільно з сектором у справах молоді та спорту та присвячена 95-річчю з дня народження М. Пономаренка – нашого відомого земляка, краєзнавця, який присвятив все життя вивченню історії рідного краю.

Команди учнівської молоді отримали старі фотографії нашого краю і мали знайти та сфотографуватися там, де ці місця знаходяться зараз. Також молодь шукала відповіді на запитання з історії краю та роздавала інформаційні календарики перехожим, запрошуючи їх завітати до районної бібліотеки. Як виявилось, молодь дуже обізнана з історії Золотоніщини, учасники квесту з легкістю знаходили місця, де, наприклад, раніше була Ярмаркова площа або де було встановлено перший пам’ятник Т. Шевченку та інші. Найспритніші команди встигли навіть завітати до краєзнавчого музею та отримали допомогу із завданнями. Серед переможців виявились команди СШ № 1 (1 місце), гімназії ім. Скляренка (2 місце) та ЗОШ № 5 (3 місце).

Під час підведення підсумків, учасники квесту знайомилися з виставками-інсталяціями, новою літературою,та  найціннішими книги,якими можна скористатися у районній бібліотеці. Сучасні українські книги запрошував їх прочитати «Книжковий капелюшок».  Учасники із захопленням взяли участь у «Гарбузовому фесті»,ознайомившись з виставкою-інсталяцією на гарбузову тему та скуштували смаколиків з гарбуза.

Захід пройшов у затишній атмосфері, учнівська молодь переконалась, що районна бібліотека – гарне місце, де можна з цікавістю провести своє дозвілля і показала,що вона любить своє місто і знає  його історію. Організатори висловлюють подяку за участь у заході учнівській молоді шкіл та вчителям, інформує сайт Золотоніської ЦРБ.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар