На Золотоніському машбуді готові виконувати замовлення «Укроборонпрому»

1

Категорія: 

На Золотоніському машинобудівному заводі побували столичні гості з ДК «Укроборонпрому» на чолі з генеральним директором Романом Романовим. Їх супроводжували керівники області, міста й району — Юрій Ткаченко, Віталій Войцехівський, Олександр Лісовий. Приймали гостей директор заводу Віктор Калинюк та голова наглядової ради Володимир Дятченко.

Мета візиту високих чиновників — запропонувати співпрацю місцевим машинобудівникам та ознайомитися з виробничими потужностями і можливостями заводу.

Машинобудівний завод займає 14 гектарів території, на ньому в кращі часи працювало до тисячі робітників. А нині задіяно лише 136, із багатьох заводських цехів функціонує лише один — зварювальний. Це підприємство виконувало замовлення для металургійних підприємств , зокрема, летки для доменних печей кількох підприємств півдня України. Виконувало також замовлення на експорт.

На машинобудівному заводі вхопилися за можливість розширити виробництво та задіяти більше робочих місць. До 16 жовтня від «Укроборонпрому» до облдержадміністрації має надійти каталог з переліком необхідних запчастин для виготовлення і ремонту військової техніки.

Оцінивши свої можливості, керівництво Золотоніського машинобудівного заводу запевнило, що свої пропозиції може сформувати вже наступного дня.

Джерело: Черкаський Край

Фото: infomist.ck.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар