В Золотоноші побудують храм Української Греко-Католицької Церкви

1

Категорія: 

В Золотоноші, 27 вересня 2015 року, Єпископ-помічник Київський, Владика Йосиф (Мілян) освятив хрест, наріжний камінь та місце де буде побудовано величний храм Української Греко-Католицької Церкви.

Вже довший час громада УГКЦ м. Золотоноша чекала на цю подію, проте, з різних причин не могли отримати постійного та гідного місця для молитви. І аж нещодавно, за сприянням органів місцевої влади, парафії вдалось отримати земельну ділянку, яка розташована близько до центру міста, що уможливить багатьом вірним УГКЦ частіше приходити до храму та молити в Бога потрібних ласк для себе та для всієї України.

Будучи з душпастирським візитом на Черкащині, Владика Йосиф (Мілян), на запрошення священика та вірних місцевої громади УГКЦ, прибув в Золотоношу, щоб освятити місце для майбутнього храму.
Освятивши місце, хрест та наріжний камінь, Архиєрей звернувся до мешканців Золотоноші, які прибули взяти участь в дійстві та послухати Слова Божого з уст Архиєрея.

Єпископ також закликав присутніх: «Хочу закликати нас усіх, до тої відповідальності, що ми зараз вчинили – Посвятили Хрест, як знак перемоги Бога над нашим гріхом, над нашою власною смертю. Ми посвятили хрест на знак того, що наша боротьба за храм, має увінчатися успіхом. Надважливо є побудувати храм Божий у людській душі, храм з цеглин людських душ. Це дуже важко. Бо на храм кам’яний можуть бути спонсори і він повстане скоро. Але побудувати Церкву як громаду людей, які об’єднуються вірою в Єдиного Бога, набагато складніше».

Завершуючи Владика побажав усім будови Церкви Христової у храмі власної душі. Єпископ також побажав усім Божого благословення та сили у будівництві нової Церкви.

Священик місцевої парафії о. Юрій Голоднюк, подякував Владиці за Боже Слово та освячення цього місця.

За інформацією прес-служби Київської Архиєпархії

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар