Бібліотекарі влаштували учням літературне свято до дня народження М.Ф.Пономаренка

1

Категорія: 

«Він крізь роки ніс факел краєзнавців для України, для її буття» під такою назвою 16 вересня 2015 року  у Золотоніській центральній районній бібліотеці відбулося літературне свято юних читців та літераторів Золотоніщини, присвячене 95 річниці з дня народження М.Ф.Пономаренка, організоване методистами районного відділу освіти Золотоніської РДА Логіновим А.Ю. та Олексієнко Л.О.

Не кожній людині випадає таке наповнене невтомним пошуком і вагомими справами творче довголіття, як склалася доля відомого за межами Черкащини краєзнавця-дослідника, педагога, громадського діяча і палкого патріота України та свого рідного краю М.Ф.Пономаренка, якому 28 жовтня 2015 року ми будемо відзначати 95 років з дня його народження.

Учасники свята школярі  Золотоніщининатхненно читали поезії «Золотоноша», «Жоржини», «Верби», «Чорнобривці», «Кавраєць» та інші.

Ведучі Логінов А.Ю. та Олексієнко Л.О. розповіли про невтомну діяльність Михайла Федоровича Пономаренка.  Директор районної бібліотеки Галина Безкровна, ознайомлюючи з виставкою творів Михайла Федоровича «М.Ф.Пономаренко – педагог, краєзнавець, поет», зазначила, що літературна діяльність та навіть і краєзнавчі доробки недостатньо вивчені на сьогодні і представлені широкому загалу.

Його життя і діяльність, неспокій його серця – взірець і добрий приклад для наслідування нинішнім і прийдешнім поколінням дослідників багатої історії Черкащини.

За інформацією Золотоніської ЦБС

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Ув. работники библиотеки, ув.госпожа директор! Большое спасибо за Вашу работу !!! Я был с 1956 г. вашим читателем (30 лет).Вспоминаю с благодарностью работников библиотеки тех лет ( в т.ч.- Ярош). А Михаил Федорович преподавал (1961-1967 гг.) мне - историю и французкий язык. Он, получив блестящее образование и большой жизненный опыт, с упорством и большим трудолюбием работал для нас - школьников, жителей района.! Очень достойный человек !!!!! С уважением, В.И.Шевченко

Додати новий коментар