На День міста в Золотоноші буде вихідний

1

Категорія: 

Середа, 23 вересня, у Золотоноші буде вихідним днем.  Про це йдеться в розпорядженні міського голови Золотоноші, яке опубліковане на офіційному сайті міста.

З метою створення сприятливих умов для святкування 72-ої річниці визволення міста від фашистських загарбників та Дня міста, раціонального використання робочого часу, керуючись п. 1, 7, 19 та 20 ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, -

1. Оголосити для працівників управлінь і відділів виконкому міської ради 23 вересня 2015 року вихідним днем. У зв’язку з цим суботу 26 вересня вважати робочим днем.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій міста привести режим роботи трудових колективів до цього розпорядження.

3. Відділу організаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи оприлюднити розпорядження в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами Тітаренко О.В. та відділ організаційного забезпечення, контролю та кадрової роботи (Левченко В.А.).

Міський голова                                                                        В.О. Войцехівський

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар