Юнацький фестиваль патріотичної пісні в Золотоноші об’єднав молоді таланти з різних областей України

1

Категорія: 

19 вересня 2015 року голова обласної ради Валентина Коваленко та голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко побували в м. Золотоноші та привітали лауреатів і переможців юнацького фестивалю патріотичної пісні «Героям слава!».

Фестиваль проходив у два тури: напередодні, 18 вересня, пройшов відбірковий тур, а в суботу відбувся гала-концерт переможців.

Обирали кращих із кращих співаків, які представляли кілька областей України, поважне журі на чолі із Заслуженим артистом України Анатолієм Гнатюком, за участі заслужених артистів: Ніни Мирводи, Юрія Васильківського, репера Crazy Mass, лауреата «Слов’янського базару» Оксани Твердоступ, поетеси і журналіста Ніни Жук, зірки телешоу «Х-фактор» Юлії Антипенко.

У ході відбору виконавців розподілили на кілька номінацій: солісти, творчі колективи, дуети, тріо, ансамблі малих та великих форм. Учасники виконували по два обрані твори на патріотичну тематику, деякі виконані твори були написані самими виконавцями.

Юнацький фестиваль патріотичної пісні в Золотоноші об’єднав молоді таланти з різних областей УкраїниЛауреати фестивалю вручені дипломи та цінні подарунки, а призерам – ще й грошові премії. Також усім учасникам конкурсу були подаровані пам’ятні призи, солодощі та презенти від спонсорів свята.

Активними глядачами були жителі міста та учасники груп підтримки виконавців, що прибули на свято з інших областей. Особливими гостями фестивалю були учасники бойових дій на Сході України й ветерани ІІ Світової війни, адже саме з метою підтримки, пошанування й виявлення глибокої поваги до захисників організоване міським головою м. Золотоноша Віталієм Войцехівським юнацьке свято.

Вітаючи учасників і переможців фестивалю голова обласної ради відзначила, що незважаючи на всі жахи війни, складність економічного становища в країні, українці все ж знаходять в собі сили, аби не опустити руки, не занепасти духом та найголовніше – не забувають своїх героїв, які захищають наш спокій і незалежність України.

Юнацький фестиваль патріотичної пісні в Золотоноші об’єднав молоді таланти з різних областей України– Я дякую вам, шановні організатори та дорогі учасники, за можливість побувати на цьому чудовому святі. Дякую вам за те, що ви захоплюєте нас, глядачів, своїми неповторними творчими уміннями й талантами і, що найголовніше й найцінніше, – щирим патріотизмом. Адже саме пісня, яка споконвічно була ознакою незміряної глибини української душі, означує й об’єднує нас справжніх. Цього нас вчить і наше сьогодення, – бути сильними і єдиними у нашій боротьбі, пам’ятати про своє коріння й черпати духовну силу в історії нашого народу, – наголосила Валентина Михайлівна.

Зі словами подяки і побажаннями подальших творчих успіхів до учасників фестивалю також звернулися голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, члени журі й благодійники конкурсу. Принагідно Юрій Ткаченко вручив присвоєне Президентом України почесне звання «Заслужений лікар України» завідувачу травматологічним відділенням Золотоніської центральної районної лікарні Черкаської області Сержуку Володимиру Миколайовичу.

Організатори заходу також ініціювали добровільний збір коштів, що будуть передані на лікування поранених учасників АТО, повідомляють в Черкаській облраді.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар