Золотоніська ОДПІ запрошує на онлайн семінар

1

Категорія: 

Золотоніська ОДПІ запрошує на вебінар на тему: «Звітність щодо сум нарахованого ЄСВ. Порядок повідомлення органам ДФС про прийняття працівника на роботу», який відбудеться 18 вересня 2015 року.

Вебінар проведе начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків ГУ ДФС у Черкаській області В.Л. Лушников та завідувач сектору адміністрування єдиного внеску Н.В.Бойко.

Онлайн трансляція розпочнеться о 10-00 год. на сайті “Допомога платнику” за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/

Питання спікерам, вказавши назву суб’єкта господарювання, можуть направити усі бажаючі до 10.30 год. 17.09.2015 на адресу zolotoniskaodpi@meta.ua.

Три кроки для участі у вебінарі:
- підключення до сайту: dopomogaplatnyku.ck.ua;
- авторизуватись та під`єднатись до скайпу студії вебінарів «Допомога платнику» ДФС у Черкаській області (скайп-логін: help_payer, груповий чат «Вебінар») студій без використання відео-трансляції (веб-камера не потрібна);
- надання запитань за допомогою скайп-зв‘язку у текстовому режимі без використання відео-трансляції всіма підключеними студіями.

Що робити платникам, які не можуть підключитись до онлайн перегляду:
- прийти до 10-00 год. 18.09.2015 у центри обслуговування платників (ЦОП) у державних податкових інспекціях Черкаської області і дивитись трансляцію у спеціальних студіях;
- або прийти до 10-00 год. 18.09.2015  у міські, сільські і селищні ради Черкаської області на місцях і дивитись трансляцію на місцях. Навчатися разом з вами будуть і органи місцевого самоврядування.
  
Крім того вебінар у запису можна дивитися на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар