Фестиваль «Весела ферма» від компанії Alltech та Агрофірми “Маяк”

1

Категорія: 

Привітати сезон урожаю компанія Alltech та Агрофірма “Маяк” вирішили відкриттям Фестивалю “Весела ферма”. Головною родзинкою свята стане атракціон «Кукурудзяний лабіринт» на площі 34 000 квадратних метри, що розташований на полі Агрофірми «Маяк» у селі Піщане, Золотоніського району, Черкаської області.

Фестиваль відкривається 19 вересня о 11:00.

У програмі фестивалю:

Квест у лабіринті

Щоб взяти участь у квесті необхідно зібрати команду (3-5 чоловік, де хоча б одна людина повинна бути від 16 років). Придумати назву команди та зареєструватися на вході у лабіринт.

Всі команди зможуть відстежувати свій рейтинг на сторінці facebook Фестиваль “Весела ферма” та побачити щасливі фотомоменти подорожі в лабіринті.

Найшвидші та найкмітливіші, згідно рейтингу, отримають призи.

Нагородження відбудеться на закритті Фестивалю 18.10.2015 о 12:00.

Екскурсії на ферму відбудуться о 12.00 та о 14.00. Кількість людей у групі для екскурсії обмежено – 15 чоловік. Для того щоб взяти участь в екскурсії, треба повідомити адміністратора на вході в лабіринт як найменше за 30 хвилин до початку екскурсії.

Розважальна зона для дітей та дорослих

У розважальній зоні для дітей ви зможете знайти батут, електро та веломобілі, гру «Весела ферма» та інші розваги, що будуть цікавими дітям різних вікових груп.

Ви можете взяти участь у програмі Фестивалю безкоштовно, для цього необхідно:

Чекаємо всіх на нашому Фестивалі "Весела Ферма"!

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар