Фестиваль "Звуки Незалежності" вже втретє відбувся в Золотоноші (ФОТО, ВІДЕО)

1

Категорія: 

Напередодні Дня Незалежності вже втретє у нашому місті пройшов фестиваль «Звуки Незалежності», організатором якого виступив Олексій Неділько (викладач музичної школи) за активної допомоги волонтерів з числа учнівської та студентської молоді.

Головною метою фестивалю є розкриття творчого потенціалу молоді нашого міста найрізноманітнішими шляхами. Цей рік фестиваль набув великого обсягу. У рамках фестивалю у парку ім. Шевченка було проведено фотоквест, благодійну ярмарку, фотосушку, різні ігри, майстер-клас з ковальства (Роман Кобець), бодіарт та показові виступи клубу кіокушин-карате  (викладач Олексій Дроб’язко).

Цього року фестиваль пройшов за сприяння Золотоніської міської ради та фінансової підтримки соціальної програми В’ячеслава Осадчого «Крок на зустріч». Також спонсорами фестивалю виступили: магазин побутової техніки «Ассоль», фотосалон «Focus», Фабрика меблів «Mix», маркет «Копілка», комп’ютерний магазин «Komplike», магазин «Електротовари», магазик канцелярії  «Жменька», магазин будівельних матеріалів «БТР», піцерія «Viva», ювелірний магазин «Срібна лавка», студія краси «Ляля», громадсько-політична рекламно-інформаційна газета «Лівобережна», магазин «Wonderful», магазин дитячого одягу «Дитяча лавка» та кафе «Бонжур».

Під час фестивалю на учасників чекали виступи різноманітних гуртів, сольних виконавців, розіграші призів від магазину «Ассоль», смачний чай з печивом та гарний настрій. Артисти задовольнили смаки найвибагливіших слухачів, адже зі сцени звучали, як акустичні кавери, так і авторські хардові пісні. На сцені виступали гурти: «Lost paradise», «Квитанція», «Тайна», «4f!lms», «Теорія простору», бітбоксер Олександр Капустянчик, а також сольні виконавці та танцювальний колектив Слави Єрмолаєвої та Євгена Воліка. Незабутню атмосферу фестивалю допомагали створити ведучі – Олександр Городинець та Валентина Владімірова.

На фестивалі молодь збирала кошти на придбання нового обладнання для  Золотоніської дитячої лікарні - небулайзер. Це пристрій, за допомогою якого лікарські розчини перетворюються на аерозолі та відбувається доставка лікарських засобів безпосередньо в дихальні шляхи людини.

Переглянути фотозвіт з заходу можна в нашій фотогалереї:

Також пропонуємо переглянути відеозапис виступів музичних гуртів міста.

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар