Поранених рід Верховною Радою золотоніських правоохоронців провідав голова Черкаської ОДА разом із керівником обласного УМВС (ВІДЕО)

1

Категорія: 

Тринадцятьох правоохоронців напередодні вночі привезли до Черкас. Усі – поранені в сутичках під Верховною Радою України два дні тому. Нині їх виходжують в обласній лікарні. Поранених правоохоронців провідав голова Черкаської ОДА разом із керівником обласного УМВС.

Сергій Невзоров має осколкове поранення. 26-річний правоохоронець родом із Чорнобаївщини. У палаті – разом зі ще трьома постраждалими колегами. В тому числі з міста Золотоноша.

– Ми стояли в резерві під Верховною Радою із 6-ої ранку, – розповідає Сергій. – Забезпечували громадський порядок. Коли почалися сутички, мене не били, бо стояв позаду. Але якраз потрапив в епіцентр вибуху гранати.

Осколкові поранення в більшості правоохоронців, розповідає головний лікар обласної лікарні. Троє – тяжких. Скільки вони тут пробудуть – лікарі ще не беруться прогнозувати.

– Зараз головне – всіх стабілізувати, – зауважує Олександр Дудник. – Проводимо необхідні операції, дістаємо осколки. Переважно з кінцівок. Зрозуміло, що попереду в цих пацієнтів буде ще реабілітація.
У понеділок під Верховною Радою перебували півсотні черкаських правоохоронців. Загалом, поранення дістали п’ятнадцятеро. Двоє з них досі у столичному військову госпіталі. До Черкас їх доправлять, як дозволять тамтешні лікарі.

– Усі ці хлопці із блоку громадської безпеки, – розповідає начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар. – Практично всі були в зоні АТО. Деякі й по 3-4 рази. Те, що вони були в Києві, – це звична практика надання допомоги сусіднім областям у разі проведення там масових заходів.
Поранені правоохоронці отримають заохочення від  МВС України. А очільник області ініціюватиме виділення їм матеріальної допомоги з обласного бюджету.

– Як тільки до мене звернувся керівник обласної міліції, ми відразу організували 10 карет «швидкої», щоби доправити наших хлопців до Черкас, – каже Юрій Ткаченко. – Удома ж і стіни лікують. Із багатьма пораненими я знайомий – бачилися в зоні АТО. Наші правоохоронці й на передовій гідно виконували свій обов’язок, і під стінами парламенту. Тепер наше завдання – зробити все можливе, щоби вони якнайшвидше були знову у строю.

Цього найдужче хочуть і самі поранені. Вони запевняють: лікуванням, доглядом і харчуванням в обласній лікарні задоволені.

Усі потерпілі правоохоронці мають статус учасника АТО, адже не раз їздили у небезпечні відрядження на Схід. Золотоніський інспектор патрульної служби і не думав, що отримає такі серйозні поранення на мирній території України.

Коли ж черкаські правоохоронці знову одягнуть службову форму – невідомо. Попереду тривале лікування й курс реабілітації, інформує mvs.gov.ua.

Відеосюжет від ТРК "Рось":

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар