У Гельмязівській школі відкрили «Lego-клас» з напрямком вивчення робототехніки

1

Категорія: 

На День знань учні Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради отримали унікальний клас робототехніки.

За участі голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, за підтримки якого інновацію втілено в життя, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського, голови Золотоніської райдержадміністрації Олександра Лісового, голови Золотоніської районної ради Валерія Саранчі, представники компанії «Пролего» здійснили презентацію технологій LEGO, наочно продемонструвавши школярам їхні можливості.

  - Тут якраз поєднані багато наук: математика, логіка, фізика, інформатика. Та найцікавіше - коли ти можеш побудувати робота, а ще – написати програму і щоб цей робот почав виконувати ті дії, які ти закладеш у цю програму. Якраз над цим ви і будете працювати. І повірте мені: якщо ви гарно зможете вивчити цей предмет, у кожного з вас буде гарне майбутнє. Тому, що вже сьогодні працюють роботи на багатьох підприємствах, зокрема, на Черкащині, - зазначив Юрій Ткаченко.

З неабиякою цікавістю на першому занятті з курсу робототехніки учні слідкували за рухами створеного на основі LEGO технології робота та мали можливість самі покерувати ним.

Наразі впровадження навчальної програми LEGO Education в Україні заплановано в чотирьох навчальних закладах Черкащини, повідомляє Департамент науки і освіти Черкаської обласної деражвної адміністрації.

     Довідково:

Протягом 30 років LEGO Education працює більш ніж у 40 країнах світу. В Україні програма працює з 2008 року. За цей час компанією «Пролего» були розроблені та адаптовані навчальні програми для дітей віком від 2 до 18 років. Усі програми акредитовані Міністерством освіти і науки України і рекомендовані до використання у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України.

Основною метою діяльності компанії Пролего є надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їхнього подальшого успішного життя.

Надсучасні електронні та комп’ютеризовані ЛЕГО конструктори сприяють практичному засвоєнню точних наук через моделювання і створення роботів та механізмів. Вивчення комп’ютерного програмного забезпечення для програмування роботів та аналізу даних від початкового до професійного рівнів створює умови для розвитку та становлення майбутніх фахівців.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар