В Золотоноші вкотре відбудеться патріотичний фестиваль "Звуки Незалежності"

1

Категорія: 

Звуки Незалежності

Цього місяця в  Золотоноші, в парку відпочинку ім. Шевченка, відбудеться музичний фестиваль творчої молоді міста з патріотичною назвою "Звуки незалежності". Даний фестиваль проводиться вже втретє - вперше він відбувся у 2012 році та зібрав багато небайдужої та творчої молоді нашого міста.

Вже зараз триває прийом заявок на участь в фестивалі. Про це повідомляють організатори заходу: 

Друзі! "Звуки Незалежності" знову звучатимуть у нашому місті!!

Ми хочемо повідомити що ІIІ незалежний фестиваль творчої молоді міста Золотоноші "Звуки Незалежності" відбудеться у серпні цього року!

Якщо ти танцюєш, читаєш реп, займаєшся бітбоксом, в тебе є музична група, та й взагалі займаєшся на твою думку якимось мистецтвом, але однак не маєш змоги його показати загалу - тоді це саме твій шанс стати відомим не тільки у своєму підвалі чи в своїй кімнаті, а й на великій сцені нашого міста!!!

Для участі потрібно лише до 18 серпня подати відео-заявку живого виконання пісні, танцю, чи іншого таланту у власному виконанні або разом із своєю командою.
Переможці отримають нагоду виступити 21 серпня на головній сцені міського парку імені Т.Г. Шевченка.

Також вже розпочався прийом заявок на фотосушку та фотоквест. До заходу можуть долучитися всі гості та жителі нашого містечка.

Детальна інформація про точну дату та місце проведення скоро з'явиться на нашому сайті.

Як відбувався фестиваль "Звуки Незалежності" у 2013 році можна переглянути в нашій фотогалереї:

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар