Нардеп Голуб подарував золотоніській школі сучасну дошку

1

Категорія: 

За сприяння нардепа Подільський НВК «розжився» на нову шкільну дошку. Сучасну навчальну дошку, яка прикрасить кабінет народознавства Подільського НВК Золотоніського району, днями передав навчальному закладу Владислав Голуб.

Народний депутат відвідав район під час роботи на окрузі. Політик допомагає не вперше. За час його депутатства для шкіл та садків Золотоніщини придбані пилосмок, дитячі стільці, постільна білизна, лінолеум та ще три шкільні дошки. Усе – за рахунок співпраці з ГО «Форум розвитку Черкащини», повідомляє видання "ПроВсе".

– Вкладати в розвиток дітей – це велика справа, – говорить учитель української мови та літератури Подільського НВК Алла Приходько. – Ми вдячні нашому Владиславу Володимировичу за увагу та допомогу. Я дуже радію, що саме в моєму кабінеті буде розташована ця дошка. Дошка п’ятиповерхнева, тож на ній можна писати крейдою та маркерами, використовувати магніти. Сучасний атрибут для навчання самостійно придбати школа не могла, бо коштує він майже 2 тисячі гривень.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар