Відтепер прогулятися містом Золотоноша можна і віртуально

1

Категорія: 

Відтепер прогулятися містом Золотоноша можна прямо за комп'ютером чи мобільним пристроєм - сайт Золотоноша Online пропонує жителям та гостям прогулятися віртуальним 3D туром Золотоноші, який дозволяє переглядати панорамні фотографії вулиць та місць у всіх напрямках - на 360 градусів.

Пояснення віртуального туру

Віртуальний тур - спосіб реалістичного відображення тривимірного багатоелементного простору на екрані. Елементами віртуального туру, як правило, є сферичні панорами, з'єднані між собою інтерактивними посиланнями-переходами (хотспотами). Часто у віртуальний тур також включають циліндричні панорами, рідше - віртуальні 3D-об'єкти і звичайні фотографії.

Що містить  віртуальний тур Золотоношею від сайту Золотоноша Online

Віртуальний тур Золотоношею містить панорамні фотографії центральних вулиць, місць та закладів. Зокрема парки відпочинку, стадіони, муніципальні заклади, ресторани, торговельні центри, навчальні заклади та інше. З часом до віртуального туру будуть додаватися нові панорами.

Як користуватися віртуальним туром міста

Тур працює як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних телефонах і планшетах. Управління здійснюється "мишкою" та з допомогою навігаційних елементів на екрані. Ось детальна інструкція по навігаційним елементах керування віртуальним туром:

  1. Основна панель навігації. Дозволяє переміщуватися в будь-який напрямок по панорамі, приховувати та показувати елементи на екрані, а також перемикатися між панорамами.
  2. Вибір панорами міста. Наразі доступно 35 сферичних фотопанорам.
  3. Мапа, на якій розташовані панорами. По кліку на значку на мапі ви перейдете но нової панорами.
  4. Навігаційний елемент, котрий допомагає переходити між панорамами.
  5. Фіолетовий значок "фотоапарат" (хотспот), котрий дозволяє переміститися на вибране місце та переглянути фотопанораму.

Для правильної роботи турe, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений Abobe Flash Player.

(натисніть для збільшення)

Питання та відповіді

Вітруальний тур Золотоношею з часом буде розвиватися та будуть додаватися нові панорами з самого міста та Золотоніського району. Якщо у вас є питання чи пропозицї пишіть нам через форму зв'язку на сайті або автору панорам в vk.com.

Перейти до віртуального 3D туру  Золотоношею

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар