Золотоніська ОДПІ запрошує на онлайн семінар

1

Категорія: 

Золотоніська ОДПІ запрошує взяти участь у інтернет семінарі, який відбудеться 30 липня 2015 року о 10-00 год.  на тему особливостей податкового законодавства у сільському господарстві. Подібні інноваційні вебінари для платників податків проводяться вже не вперше.

На вебінарі будуть висвітлені наступні питання:

- питання справляння податку на додану вартість сільськогосподарськими товаровиробниками (заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв);
- сплата земельного податку та застосування с/г товаровиробниками спрощеної системи оподаткування  (завідувач сектору місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів управління оподаткування юридичних осіб Тетяна Шпундра);
- оподаткування доходів фізичних осіб в сільському господарстві (начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Володимир Жаврід).
   
Онлайн трансляцію дивіться з 10-00 год. 30 липня 2015 року на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/

Питання для спікерів надсилайте перед вебінаром та під час трансляції на адресу help_payer@ukr.net

 Що робити платникам, які не можуть підключитись до онлайн перегляду:

- прийти до 10-00 год. 30.07.2015 у центри обслуговування платників (ЦОП) у державних податкових інспекціях Черкаської області і дивитись трансляцію у спеціальних студіях;
- або прийти до 10-00 год. 30.07.2015 у міські, сільські і селищні ради Черкаської області на місцях і дивитись трансляцію на місцях. Навчатися разом з вами будуть і органи місцевого самоврядування.
   
Крім того вебінар у запису можна дивитися на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/.

Тези виступів спікерів та відповіді на усі питання учасників (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) будуть до кінця дня 30.07.2015 викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області ck.sfs.gov.ua

Також платники, які дивитимуться вебінар у  запису, можуть протягом тижня з дати трансляції ставити питання на адресу help_payer@ukr.net і отримувати письмові консультації.

Нагадуємо, «Допомога платнику» - це програма навчальних вебінарів для платників та комунікація засобами скайп - зв’язку. Для того, щоб підключитися до сервісу і переглядати онлайн трансляцію (а потім –  запис) платнику потрібні лише комп’ютер та інтернет. Питання можна направляти перед вебінаром та під час нього на електронну адресу проекту help_payer@ukr.net та ставити у чаті.

Ґрунтовні відповіді на запитання від платників готують працівники профільних підрозділів протягом 15 хвилин з моменту їх отримання модератором вебінару. Відповіді лектор озвучує в ході вебінару, а модератор направляє на скриньки запитувачів або розміщує в чаті. Після проведення вебінару всі питання і відповіді викладаються в інтернет-ресурсі.

       Головна задача, яку вирішує програма – дієвий зворотній зв'язок з платниками.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар